Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых вопросах поддержки социального проекта совместного действия "Сделаем вместе"

Киевский городской голова
Распоряжение от 17.07.2015 № 494

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.07.2015 р. N 494

Про деякі питання підтримки соціального проекту спільної дії "Зробимо разом"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", враховуючи Меморандум між Київським міським головою та представниками бізнесу, офіси яких діють на території міста Києва, про впровадження соціального проекту спільної дії "Зробимо разом", підписаного 25 травня 2015 року, з метою забезпечення належної підтримки, організації та досягнення мети проекту:

1. Утворити консультативно-дорадчий орган при Київському міському голові з реалізації соціального проекту спільної дії "Зробимо разом" (далі - Проект) та затвердити його персональний склад, що додається.

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), головам районних в місті Києві державних адміністрацій у межах своєї компетенції вжити організаційно-правові заходи для реалізації Проекту.

3. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення інформації про хід реалізації Проекту.

4. Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до 31 липня 2015 розробити та надати на затвердження Київському міському голові програму підтримки Проекту.

Опрос