Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отдельных вопросах координации деятельности по поддержке киевлян, которые принимают участие в антитеррористической операции в восточных областях Украины, и перемещенных со временно оккупированной территории и зоны проведения антитеррористической операции лиц

Киевский городской голова
Распоряжение, Перечень от 12.11.2014 № 398
Утратил силу

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.11.2014 р. N 398

Про окремі питання координації діяльності із підтримки киян, які беруть участь у антитерористичній операції у східних областях України, та переміщених з тимчасово окупованої території і зони проведення антитерористичної операції осіб

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Київського міського голови
 від 22 квітня 2015 року N 212

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київського міського голови
від 2 березня 2018 року N 124)

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою підвищення ефективності діяльності Координаційної ради з питань підтримки киян, які беруть участь у антитерористичній операції у східних областях України, та переміщених з тимчасово окупованої території і зони проведення антитерористичної операції осіб:

1. У заголовку та тексті розпорядження Київського міського голови від 03 вересня 2014 року N 207 "Про утворення Координаційної ради з питань підтримки киян, які беруть участь у антитерористичній операції у східних областях України, та тимчасово переміщених із зони проведення антитерористичної операції осіб" слова "тимчасово переміщених із зони проведення антитерористичної операції осіб" у всіх відмінках замінити словами "переміщених із тимчасово окупованої території і зони проведення антитерористичної операції осіб" у відповідних відмінках.

2. Забезпечення діяльності Координаційної ради з питань підтримки киян, які беруть участь у антитерористичній операції у східних областях України, та переміщених із тимчасово окупованої території і зони проведення антитерористичної операції осіб покласти персонально на осіб, визначених згідно з додатком.

3. Затвердити графік оперативного надання інформації стосовно киян, які беруть участь в антитерористичній операції у східних областях України, та переміщених із тимчасово окупованої території і зони проведення антитерористичної операції осіб, що додається.

4. Встановити, що перший заступник та заступники голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків, керівник апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), голови районних в місті Києві державних адміністрацій несуть персональну відповідальність за вчасність та повноту надання інформації виконавцями відповідно до графіка, затвердженого пунктом 3 цього розпорядження.

5. Надати Координаційній раді з питань підтримки киян, які беруть участь у антитерористичній операції у східних областях України, та переміщених із тимчасово окупованої території і зони проведення антитерористичної операції осіб право:

Опрос