Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании рабочей группы по изучению вопроса относительно методологических подходов формирования и экономического обоснования тарифов на коммунальные услуги для населения, установленные Национальной комиссией, осуществляющей государственное регулирование в сфере коммунальных услуг, и введенные в действие с 01 июля 2014 года

Киевский городской голова
Распоряжение от 22.07.2014 № 92

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.07.2014 р. N 92

Про утворення робочої групи з вивчення питання щодо методологічних підходів формування та економічного обґрунтування тарифів на комунальні послуги для населення, які встановлені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, та введені в дію з 01 липня 2014 року

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення засідання постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу від 07 липня 2014 року (протокол N 2) та у зв'язку з набранням чинності Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії":

1. Утворити робочу групу з вивчення питання щодо методологічних підходів формування та економічного обґрунтування тарифів на комунальні послуги для населення, які встановлені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, та введені в дію з 01 липня 2014 року, та затвердити її склад, що додається.

2. Надати голові робочої групи право за необхідності залучати до роботи в ній фахівців органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), одержувати від них в установленому порядку документи та матеріали, необхідні для її роботи.

3. Робочій групі вивчити питання щодо методологічних підходів формування та економічного обґрунтування тарифів на комунальні послуги для населення, які введені в дію з 01 липня 2014 року, та за результатами роботи надати інформацію Київському міському голові.

Опрос