Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изменениях в составе конкурсной комиссии по отбору проектов для финансово-кредитной поддержки субъектов хозяйствования в г. Киеве

Киевский городской голова
Распоряжение от 28.02.2012 № 25

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.02.2012 р. N 25

Про зміни у складі конкурсної комісії по відбору проектів для фінансово-кредитної підтримки суб'єктів господарювання в м. Києві

У зв'язку зі змінами у персональному складі конкурсної комісії по відбору проектів для фінансово-кредитної підтримки суб'єктів господарювання в м. Києві та з метою забезпечення належної роботи комісії:

1. Затвердити зміни до складу конкурсної комісії по відбору проектів для фінансово-кредитної підтримки суб'єктів господарювання в м. Києві, затвердженого розпорядженням Київського міського голови від 19.07.2002 N 186-МГ "Про створення конкурсної комісії по відбору проектів для фінансово-кредитної підтримки суб'єктів господарювання в м. Києві та затвердження її складу" (в редакції розпорядження Київського міського голови від 17.08.2011 N 151), виклавши його в редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови - секретаря Київської міської ради Герегу Г. Ф.

Опрос