Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в персональный состав комиссии по вопросам наименований и памятных знаков исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Киевский городской голова
Распоряжение от 24.11.2006 № 429/616

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.11.2006 р. N 429/616

Про внесення змін до персонального складу комісії з питань найменувань та пам'ятних знаків виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

З метою забезпечення належної роботи комісії з питань найменувань та пам'ятних знаків виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1. Внести зміни до персонального складу комісії з питань найменувань та пам'ятних знаків виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням Київського міського голови від 23.05.2005 N 128, виклавши його в новій редакції (додається).

2. Взяти до відома, що рішення, прийняті комісією з питань найменувань та пам'ятних знаків виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у попередньому складі, передані на розгляд постійних комісій Київської міської ради до 19.04.2006, але не розглянуті на сесії Київської міської ради, є чинними.

3. Виконуючому обов'язки заступника голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

Опрос