Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно упорядочения оплаты жилищно-коммунальных услуг отдельным категориям граждан, пользующимся льготами

Минфин
Письмо от 14.12.1998 № 14-304/3134

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.12.98 р. N 14-304/3134

Відповідно до пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 1994 року N 93 "Про перехід на нову систему плати за житло і комунальні послуги та до адресних субсидій цих витрат окремим категоріям громадян" кошти повинні передбачатись у розрахунках до бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя на надання пільг щодо квартирної плати і плати за комунальні послуги окремим категоріям громадян відповідно до чинного законодавства України, обсяг яких на рік досягає майже 3 млрд. грн. Проте через обмеженість коштів доходної частини бюджету видатки на це у розрахунках до бюджету Львівської області на 1998 рік відсутні, крім відшкодування втрат від надання пільг ветеранам війни і праці.

Враховуючи наведене, Кабінетом Міністрів України були подані на розгляд Верховної Ради України проект Закону України "Про упорядкування оплати житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян, які користуються пільгами" (15.07.98 N 24-1704/4, N 1130-1) та проект Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України щодо надання пільг окремим категоріям працюючих громадян з оплати житлово-комунальних послуг" (08.06.98 р. N 24-1703/4, N 1130), перший з яких розглянуто Верховною Радою України і відхилено, а другий розглянуто у Комітеті з питань соціальної політики і праці і відправлено на доопрацювання та погодження з МВС, Міносвіти і МОЗ.

На виконання викладеного та Указу Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25 вересня 1998 року "Про заходи щодо подолання впливу кризових явищ на енергетичну сферу України" (ст. 1, ч. 6) продовжується робота з підготовки пропозицій щодо внесення змін і доповнень до законодавчих актів з питань надання пільг в оплаті житлово-комунальних послуг, впорядкування їх за професійною ознакою.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос