Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по учету драгоценных металлов и драгоценных камней, драгоценных камней органогенного образования и полудрагоценных камней, изделий из них и содержащих их материалов

Минфин
Методические рекомендации, Приказ от 15.09.2015 № 780

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 вересня 2015 року N 780

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо обліку дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, виробів з них та матеріалів, що їх містять

Відповідно до частини другої статті 4 Закону України "Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними" та наказу Міністерства фінансів України від 22 червня 2015 року N 587 "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства фінансів України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 липня 2015 року за N 793/27238, наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо обліку дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, виробів з них та матеріалів, що їх містять, що додаються.

2. Департаменту забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) (Юрик І. І.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Макеєву О. Л.

 

Опрос