Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании инициативной группы по подготовке учредительного собрания для формирования нового состава Общественного совета при Министерстве финансов Украины

Минфин
Приказ от 10.06.2015 № 548

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 червня 2015 року N 548

Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві фінансів України

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" та з метою забезпечення відкритості у діяльності Міністерства фінансів України наказую:

1. Утворити ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві фінансів України (далі - Ініціативна група) у складі згідно з додатком до цього наказу.

2. Департаменту забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) (Юрик І. І.) забезпечити інформаційний супровід діяльності Ініціативної групи шляхом оприлюднення протоколів засідань, інформаційних повідомлень та інших матеріалів, розроблених Ініціативною групою, на офіційному сайті Міністерства фінансів України.

3. Департаменту зв'язків з органами державної влади та громадськістю (Чев'юк М. В.) забезпечити загальну координацію діяльності Ініціативної групи.

Опрос