Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно сохранения первичных документов в электронном виде на защищенных дата-центрах за пределами Украины

Минфин
Письмо от 11.09.2013 № 31-08410-07-10/26621

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.09.2013 р. N 31-08410-07-10/26621

Міністерство фінансів України розглянуло звернення <...> щодо збереження первинних документів в електронному вигляді на захищених дата-центрах за межами України та в межах компетенції повідомляє.

Згідно з частиною другою статті 6 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (далі - Закон) Міністерство фінансів України здійснює регулювання питань методології бухгалтерського обліку та фінансової звітності через затвердження національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку та інших нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку.

Відповідно до статті 9 Закону підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які можуть бути складені на паперових або машинних (електронних) носіях. У разі складання та зберігання первинних документів на машинних носіях інформації підприємство зобов'язане за свій рахунок виготовити їх копії на паперових носіях на вимогу інших учасників господарських операцій, а також правоохоронних органів та відповідних органів у межах їх повноважень, передбачених законами.

Опрос