Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно оформления финансовой отчетности субъекта предпринимательской деятельности

Минфин
Письмо от 17.10.2011 № 31-08410-07-23/25429

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.10.2011 р. N 31-08410-07-23/25429

 

Депутату Чугуївської районної ради Харківської області
Авдєєву О. В.

Копія:

Головному фінансовому управлінню Харківської обласної державної адміністрації

Департамент податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України на запит щодо оформлення фінансової звітності суб'єкта підприємницької діяльності в межах компетенції повідомляє.

Загальні правові засади регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності в Україні визначено Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (далі - Закон), який поширюється на всіх юридичних осіб, створених відповідно до законодавства України, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності. Суб'єкти підприємницької діяльності, яким відповідно до законодавства надано дозвіл на ведення спрощеного обліку доходів і витрат, ведуть бухгалтерський облік і подають фінансову звітність у порядку, встановленому законодавством про спрощену систему обліку і звітності.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос