Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно получения извлечения и справки из Единого государственного реестра

Минфин
Письмо от 28.05.2010 № 31-22040-07-28/12893

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.05.2010 р. N 31-22040-07-28/12893

Міністерство фінансів України розглянуло листа <...> стосовно реалізації наказу "Про внесення змін до наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 20.10.2005 р. N 99 "Про розмір та порядок внесення плати, що справляється за одержання витягу та довідки з Єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" і повідомляє.

Законом України від 15.05.2003 р. N 755 "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" передбачено, що державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців проводиться державним реєстратором виключно у виконавчому комітеті міської ради міста обласного значення або у районній, районній у містах Києві та Севастополі державної адміністрації за місцезнаходженням юридичної особи або за місцем проживання фізичної особи - підприємця. 

Статтею 6 вказаного Закону встановлено, що державний реєстратор підпорядковується міському голові міста обласного значення або голові районної, районної в містах Києві та Севастополі державній адміністрації. Організаційно матеріально-технічне забезпечення роботи державного реєстратора здійснює виконавчий комітет міської ради міста обласного значення або районна, районна в містах Києві та Севастополі державна адміністрація.

Відповідно до статті 20 Закону за одержання витягу та довідки з Єдиного державного реєстру справляється плата, розмір та порядок внесення і визначається спеціально уповноваженим органом з питань державної реєстрації. Кошти, одержані за отримання відомостей з Єдиного державного реєстру, спрямовуються на фінансування видатків, що пов'язані з його веденням.

Опрос