Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно кредиторской задолженности по бюджетным программам, финансируемым за счет средств Мирового банка

Минфин
Письмо от 26.02.2010 № 31-25010-02-24/4328

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26.02.2010 р. N 31-25010-02-24/4328

Щодо кредиторської заборгованості за бюджетними програмами, які фінансуються за рахунок коштів Світового банку

На лист <...> щодо кредиторської заборгованості за бюджетними програмами, які фінансуються за рахунок коштів Світового банку, Міністерство фінансів України повідомляє.

Відповідно до ч. 4 ст. 23 Бюджетного кодексу України витрати спеціального фонду мають постійне бюджетне призначення, яке дає право провадити їх виключно в межах і за рахунок відповідних надходжень до спеціального фонду згідно із законодавством, якщо законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет) не встановлено інше.

Статтею 20 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" установлено, що джерелами формування спеціального фонду Державного бюджету України у частині фінансування на 2009 рік є позики, що залучаються державою від міжнародних фінансових організацій. Статтею 62 цього ж Закону визначено, що розпорядники бюджетних коштів беруть зобов'язання за спеціальним фондом бюджету виключно в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду.

Статтею 9 Конституції України та ч. 1 ст. 19 Закону України "Про міжнародні договори України" встановлено, що чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України і застосовуються у порядку, передбаченому для норм національного законодавства. Якщо міжнародним договором України, який набрав чинності в установленому порядку, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені у відповідному акті законодавства України, то застосовуються правила міжнародного договору. Відповідно до статті 15 Закону України "Про міжнародні договори України" чинні міжнародні договори підлягають сумлінному дотриманню сторонами відповідно до норм міжнародного права.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос