Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно отражения отдельных хозяйственных операций в бухгалтерском учете

Минфин
Письмо от 17.04.2007 № 31-34000-10-10/7860

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.04.2007 р. N 31-34000-10-10/7860

Міністерство фінансів України на запит щодо відображення окремих господарських операцій у бухгалтерському обліку повідомляє.

1. Відповідно до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 8 "Нематеріальні активи", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 18 жовтня 1999 року N 242, нематеріальними активами визнаються немонетарні активи, які не мають матеріальної форми, можуть бути ідентифіковані та утримуються підприємством з метою використання протягом періоду більше одного року (або одного операційного циклу, якщо він перевищує один рік) для виробництва, торгівлі, в адміністративних цілях чи надання в оренду іншим особам. Придбаний або отриманий нематеріальний актив відображається в балансі, якщо існує імовірність одержання майбутніх економічних вигід, пов'язаних з його використанням, та його вартість може бути достовірно визначена.

Комп'ютерні програми, якщо вони відповідають зазначеним критеріям визнання, обліковуються відповідно до пункту 5 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 8 "Нематеріальні активи" у групі "Авторське право та суміжні з ним права". Відповідно до статті 433 Цивільного кодексу України комп'ютерна програма є об'єктом авторського права.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос