Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана проведения проверок операторов лотерей на 2004 год

Минфин
План, Приказ от 03.02.2004 № 139

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 лютого 2004 року N 139

Про затвердження Плану проведення перевірок операторів лотерей на 2004 рік

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей, затвердженого наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Міністерства фінансів України від 12.12.2002 N 128/1037, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 25.12.2002 за N 1006/7294, наказую:

1. Затвердити План проведення перевірок операторів лотерей на 2004 рік (далі - План), що додається.

2. Доручити фінансовим управлінням обласних та місцевих державних адміністрацій здійснити перевірки операторів лотерей згідно з Планом.

3. Управлінню доходів та планування бюджетного процесу Головного управління державного бюджету Департаменту зведеного бюджету (Максименко Л. П.) забезпечити проведення перевірок операторів лотерей згідно із затвердженим Планом.

4. Акти перевірок операторів лотерей (або їх відокремлених підрозділів) разом з пропозиціями про вжиття заходів впливу направляти до відділу організації та проведення лотерей Управління доходів та планування бюджетного процесу Головного управління державного бюджету Департаменту зведеного бюджету рекомендованим листом та електронною поштою, у триденний термін після закінчення перевірки.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос