Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно компенсации денежных сбережений в учреждениях Сберегательного банка Украины

Минфин
Письмо от 03.04.2000 № 31-4-1-2-7/1113

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.04.2000 р. N 31-4-1-2-7/1113

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 24.03.2000 р. N 4908/5 Міністерство фінансів України розглянуло звернення щодо компенсації грошових заощаджень в установах Ощадного банку України і повідомляє.

Протягом 1997 - 1999 років відповідно до Закону "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" у Державному бюджеті передбачались кошти на виплату установами Ощадного банку грошових заощаджень громадян України. Проте в умовах складного становища з виконанням Державного бюджету, необхідності скорочення видатків та спрямування значних обсягів фінансування у першочерговому порядку на соціальну сферу і погашення заборгованості по заробітній платі та інших соціальних виплатах Державне казначейство зазначені видатки профінансувало не у повному обсязі.

Згідно з вищевказаним Законом перелік груп вкладників і черговість виплат проіндексованих грошових заощаджень, а також обсяг виплат згідно зі ст. 8 цього Закону у межах коштів, передбачених Державним бюджетом, встановлюються Кабінетом Міністрів.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос