Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене постановлений о наложении штрафных санкций территориальных органов Государственной инспекции Украины по вопросам защиты прав потребителей

Министерство экономического развития и торговли Украины
Приказ от 05.03.2015 № 224

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 березня 2015 року N 224

Про скасування постанов про накладення штрафних санкцій територіальних органів Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів

Відповідно до пункту 12 частини другої статті 18 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", підпункту 3 пункту 11 Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 20.08.2014 N 459, пункту 7.5 розділу VII Порядку взаємодії Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.01.2013 N 61, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 12.02.2013 за N 246/22778, та з метою належної реалізації висновків та пропозицій, зазначених у Звіті за результатами позапланової перевірки щодо дотримання Державною інспекцією України з питань захисту прав споживачів вимог законодавства у своїй діяльності від 09.04.2014, наказую:

1. Скасувати постанови про накладення штрафних санкцій територіальних органів Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів за переліком згідно з додатком.

2. Департаменту розвитку торгівлі (Куницький М. П.) у встановленому порядку довести цей наказ до відома Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос