Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии европейских стандартов как национальных стандартов Украины

Министерство экономического развития и торговли Украины
Приказ от 29.12.2014 № 1482

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 грудня 2014 року N 1482

Про прийняття європейських стандартів як національних стандартів України

Відповідно до Закону України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" та на виконання статті 56 і статті 57 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, ратифікованої Законом України від 16.09.2014 N 1678-VII, наказую:

1. Прийняти європейські стандарти як національні стандарти України методом підтвердження, наведені в додатку, з набранням чинності з 01.01.2016.

2. Департаменту технічного регулювання та метрології оприлюднити переліки національних стандартів України, прийнятих цим наказом на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку України.

3. Державному підприємству "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" опублікувати інформацію про прийняті цим наказом національні стандарти України та підтверджувальні повідомлення в наступному номері щомісячного інформаційного покажчика "Стандарти".

Опрос