Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана выполнения в 2014 году прикладных научных исследований и научно-технических разработок в сфере экономического развития и торговли

Министерство экономического развития и торговли Украины
План, Приказ от 04.11.2014 № 1294

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 листопада 2014 року N 1294

Про затвердження плану виконання у 2014 році прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок у сфері економічного розвитку і торгівлі

За результатами проведених у 2014 році комітетом з конкурсних торгів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для закупівель наукових досліджень і розробок процедур закупівель з визначення виконавців прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок у сфері економічного розвитку і торгівлі (протоколи засідань від 20.10.2014 N 4 і від 27.10.2014 N 5) наказую:

1. Затвердити план виконання у 2014 році прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок у сфері економічного розвитку і торгівлі з граничним обсягом видатків 810,0 тис. гривень, що додається.

2. Директорам департаментів, відповідальним за використання кінцевих результатів прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок, разом з організаціями - виконавцями прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок у сфері економічного розвитку і торгівлі забезпечити оформлення договорів з урахуванням вимог частини п'ятої статті 40 Закону України "Про здійснення державних закупівель".

3. Департаменту фінансування, бухгалтерського обліку та звітності забезпечити фінансування прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок у сфері економічного розвитку і торгівлі за рахунок бюджетних асигнувань програми КПКВК 1201070 "Дослідження, прикладні наукові і науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням, підготовка наукових кадрів та фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури у сфері економічного розвитку".

Опрос