Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно вопроса проведения взаимозачета встречных однородных требований при осуществлении внешнеэкономической деятельности

Министерство экономического развития и торговли Украины
Письмо от 07.03.2014 № 4122-03/7252-08

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 07.03.2014 р. N 4122-03/7252-08

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розглянуло звернення щодо питання проведення зарахування зустрічних однорідних вимог при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності та повідомляє.

Статтею 44 Закону України "Про Національний банк України" встановлено, що Національний банк України діє як уповноважена державна установа при застосуванні законодавства України про валютне регулювання і валютний контроль.

Відповідно до цієї статті Закону до компетенції Національного банку України у сфері валютного регулювання та контролю належить, зокрема, видання нормативно-правових актів щодо ведення валютних операцій.

Також слід зазначити, що статтею 56 Закону встановлено, що Національний банк України видає нормативно-правові акти з питань, віднесених до його повноважень, які є обов'язковими для органів державної влади і органів місцевого самоврядування, банків, підприємств, організацій та установ незалежно від форм власності, а також для фізичних осіб.

Статтею 13 Декрету Кабінету Міністрів України від 19.02.93 р. N 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" визначено функції державних органів і банківської системи України у сфері валютного контролю.

Опрос