Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций относительно разработки планов деятельности главных распорядителей бюджетных средств (по бюджетным назначениям, определенным законом о Государственном бюджете Украины на соответствующий бюджетный период) на плановый и два бюджетных периода, наступающих за плановым

Министерство экономического развития и торговли Украины
Методические рекомендации, Приказ от 25.07.2012 № 869

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 липня 2012 року N 869

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо розроблення планів діяльності головних розпорядників бюджетних коштів (за бюджетними призначеннями, визначеними законом про Державний бюджет України на відповідний бюджетний період) на плановий та два бюджетні періоди, що настають за плановим

З метою вдосконалення організаційно-методичних засад з розроблення головними розпорядниками бюджетних коштів планів діяльності на плановий та два бюджетні періоди, що настають за плановим, та на виконання пункту 4.2.3 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12.03.2012 N 187, наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо розроблення планів діяльності головних розпорядників бюджетних коштів (за бюджетними призначеннями, визначеними законом про Державний бюджет України на відповідний бюджетний період) на плановий та два бюджетні періоди, що настають за плановим (додаються).

2. Департаменту реформування публічної адміністрації (Сторожук Є. Л.) надавати роз'яснення головним розпорядникам бюджетних коштів щодо застосування зазначених Методичних рекомендацій під час складання планів діяльності на плановий та два бюджетні періоди, що настають за плановим.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства економіки України від 06.04.2011 N 327 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо розроблення планів діяльності головних розпорядників бюджетних коштів (за бюджетними призначеннями, визначеними законом про Державний бюджет України на відповідний бюджетний період) на плановий та два бюджетні періоди, що настають за плановим".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос