Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в согласовании проекта регуляторного акта

Министерство экономического развития и торговли Украины
Приказ от 21.02.2012 № 366

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 лютого 2012 року N 366

Про відмову в погодженні проекту регуляторного акта

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянуло проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження зон рибництва та рибопродуктивності нагульних ставів по регіонах України" (далі - проект постанови), а також документи, що надані до нього листом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 30.12.2011 N 37-30-9/20444.

За результатами розгляду проекту постанови та аналізу його регуляторного впливу на відповідність вимогам статей 4, 5, 8 і 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" встановлено таке.

Проектом постанови передбачається затвердити зони рибництва та рибопродуктивності нагульних ставів по регіонах України.

Відповідно до частини другої статті 120 Конституції України організація, повноваження і порядок діяльності Кабінету Міністрів України, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади визначаються Конституцією і законами України.

Законами України не передбачено повноважень Кабінету Міністрів України затверджувати зони рибництва та рибопродуктивності нагульних ставів по регіонах України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос