Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в согласовании проекта регуляторного акта

Министерство экономического развития и торговли Украины
Приказ от 21.02.2012 № 366

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 лютого 2012 року N 366

Про відмову в погодженні проекту регуляторного акта

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянуло проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження зон рибництва та рибопродуктивності нагульних ставів по регіонах України" (далі - проект постанови), а також документи, що надані до нього листом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 30.12.2011 N 37-30-9/20444.

За результатами розгляду проекту постанови та аналізу його регуляторного впливу на відповідність вимогам статей 4, 5, 8 і 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" встановлено таке.

Проектом постанови передбачається затвердити зони рибництва та рибопродуктивності нагульних ставів по регіонах України.

Відповідно до частини другої статті 120 Конституції України організація, повноваження і порядок діяльності Кабінету Міністрів України, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади визначаються Конституцією і законами України.

Законами України не передбачено повноважень Кабінету Міністрів України затверджувати зони рибництва та рибопродуктивності нагульних ставів по регіонах України.

Опрос