Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об информационном письме [относительно составления государственными администраторами протоколов об административных правонарушениях]

Министерство экономического развития и торговли Украины
Письмо от 09.04.2012

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 09.04.2012 р.

Про інформаційний лист

З метою забезпечення дотримання Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" надсилаємо для використання в роботі інформаційний лист щодо складання державними адміністраторами протоколів про адміністративні правопорушення.

Даний інформаційний лист розроблений з метою забезпечення єдиного стандарту складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Узагальнену інформацію щодо кількості складених державними адміністраторами протоколів про адміністративні правопорушення просимо надсилати до Мінекономрозвитку щоквартально до 25 числа місяця, наступного за звітним періодом (заповнюються наростаючим підсумком - за 3 місяці, за 6 місяців, за 9 місяців, за 12 місяців) - рекомендована форма звіту додається. Зазначену вище інформацію надавати в паперовому та електронному вигляді на romanchenko@dkrp.gov.ua або shtefan@dkrp.gov.ua (додатки направляти виключно в електронному вигляді).

Додаток: на ____ арк.

Опрос