Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении разъяснения [относительно возможности участия поселковых советов в работе разрешительных центров]

Министерство экономического развития и торговли Украины
Письмо от 03.02.2012 № 3623-04/3945-08

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.02.2012 р. N 3623-04/3945-08

Про надання роз'яснення

На звернення Полтавської обласної державної адміністрації від 26.12.2011 N 1-23/2431 щодо можливості участі селищних рад у роботі дозвільних центрів Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомляє наступне.

Відповідно до частини другої статті 2 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" місцеве самоврядування здійснюється територіальними громадами сіл, селищ, міст як безпосередньо, так і через сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи, а також через районні та обласні ради, які представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст.

Згідно з частиною першою статті 5 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" система місцевого самоврядування включає, зокрема, сільську, селищну, міську раду.

Статтею 1 Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (далі - Закон) визначено, зокрема, що:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос