Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в объемы государственного заказа на подготовку специалистов, научно-педагогических и рабочих кадров, на повышение квалификации и переподготовку кадров (последипломное образование) для государственных нужд в 2011 году [СОДЕРЖАНИЕ]

Министерство экономического развития и торговли Украины
Приказ от 30.12.2011 № 473

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 грудня 2011 року N 473

Про внесення змін до обсягів державного замовлення на підготовку фахівців, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів (післядипломна освіта) для державних потреб у 2011 році 

Зміст

1. Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про внесення змін до обсягів державного замовлення на підготовку фахівців, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів (післядипломна освіта) для державних потреб у 2011 році" від 30 грудня 2011 року N 473.

- Додаток 1 "Зміни, що вносяться до обсягів державного замовлення на підготовку фахівців та науково-педагогічних кадрів на 2011 рік".

- Додаток 2 "Зміни, що вносяться до обсягів державного замовлення на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста на 2011 рік".

2. Додаток 3 "Зміни, що вносяться до обсягів державного замовлення на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра на 2011 рік".

- Додаток 4 "Зміни, що вносяться до обсягів державного замовлення на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста на 2011 рік".

3. Додаток 5 "Зміни, що вносяться до обсягів державного замовлення на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра на 2011 рік".

- Додаток 6 "Зміни, що вносяться до обсягів державного замовлення на підготовку робітничих кадрів для державних потреб на 2011 рік".

- Додаток 7 "Зміни, що вносяться до обсягів державного замовлення на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів (післядипломна освіта) на 2011 рік".

_____________

  

Опрос