Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О заказе научно-исследовательских работ Министерством экономического развития и торговли Украины в 2011 году

Министерство экономического развития и торговли Украины
Перечень, Приказ от 07.10.2011 № 110
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 жовтня 2011 року N 110

Про замовлення науково-дослідних робіт Міністерством економічного розвитку і торгівлі України у 2011 році

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
 від 5 грудня 2011 року N 292)

Для проведення вибору виконавців науково-дослідних робіт, які виконуватимуться у 2011 році на замовлення структурних підрозділів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за бюджетною програмою КПКВК 1201070 "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням, фінансова підтримка підготовки наукових кадрів у сфері розвитку економіки і торгівлі", наказую:

1. Затвердити перелік прикладних розробок у сфері розвитку економіки і торгівлі на 2011 рік з граничним обсягом видатків 1305,0 тис. гривень, що додається.

2. Комітету з конкурсних торгів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для закупівель наукових досліджень і розробок відповідно до чинного законодавства у сфері державних закупівель провести процедури закупівель з визначення виконавців науково-дослідних робіт, зазначених у переліку.

3. За результатами проведених процедур закупівель департаменту реформування публічної адміністрації підготувати наказ щодо плану виконання у 2011 році прикладних розробок у сфері розвитку економіки і торгівлі.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос