Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании межведомственной рабочей группы по разработке системы анализа текущей ситуации на мировых финансовых рынках, прогнозировании кризисных явлений и оценке рисков

Министерство экономического развития и торговли Украины
Приказ от 29.09.2011 № 67

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 вересня 2011 року N 67

Про утворення міжвідомчої робочої групи з розроблення системи аналізу поточної ситуації на світових фінансових ринках, прогнозування кризових явищ та оцінки ризиків

З метою моніторингу тенденцій світової економіки та ситуації на міжнародних фінансових ринках, а також запобігання їх можливого негативного впливу на економіку України наказую:

1. Утворити міжвідомчу робочу групу з розроблення системи аналізу поточної ситуації на світових фінансових ринках, прогнозування кризових явищ та оцінки ризиків (далі - робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Надати голові робочої групи право вносити у разі потреби зміни до її складу та залучати до участі у засіданнях працівників інших органів виконавчої влади (за погодженням з їх керівництвом).

3. Установити, що організаційне забезпечення діяльності робочої групи здійснюється департаментом макроекономічної політики, стратегічного планування та прогнозування.

Опрос