Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предупреждении относительно установленных действующим законодательством ограничений, направленных на предупреждение и противодействие коррупции

Министерство экономики Украины (3)
Приказ от 27.07.2011 № 613
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 липня 2011 року N 613

Про попередження щодо встановлених чинним законодавством обмежень, що спрямовані на запобігання і протидію корупції

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
 від 7 листопада 2011 року N 203)

З метою забезпечення виконання в Міністерстві окремих положень Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" та Закону України "Про державну службу" наказую:

1. Затвердити такі, що додаються:

форму попередження про встановлені Законами України "Про державну службу" та "Про засади запобігання і протидії корупції" обмеження, пов'язані з прийняттям на державну службу та її проходженням (додаток 1);

форму попередження про встановлені Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції" обмеження стосовно службовців та керівників установ, які одержують заробітну плату за рахунок державного бюджету, які відповідно до цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави (додаток 2).

2. Департаменту кадрового забезпечення та проходження державної служби забезпечити при прийнятті на роботу:

2.1. Попередження про встановлені Законами України "Про державну службу" та "Про засади запобігання і протидії корупції" обмеження, пов'язані з прийняттям на державну службу та її проходженням, претендентів на зайняття посад державних службовців.

2.2. Попередження про встановлені Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції" обмеження стосовно службовців та керівників установ, які одержують заробітну плату за рахунок державного бюджету, які відповідно до цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави, претендентів на зайняття посад службовців та керівників установ, які одержують заробітну плату за рахунок державного бюджету, що належать до сфери управління Міністерства.

2.3. Подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави та прирівняними до них, інформації про працюючих у структурних підрозділах апарату Міністерства близьких йому осіб за формою згідно з додатком 3.

Опрос