Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О результатах проведенной тематической проверки состояния ликвидации государственного предприятия "Компанія з зовнішньоекономічних зв'язків України "Атлас"

Министерство экономики Украины (3)
Приказ от 04.07.2011 № 529

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 липня 2011 року N 529

Про результати проведеної тематичної перевірки стану ліквідації державного підприємства "Компанія з зовнішньоекономічних зв'язків України "Атлас"

На підставі наказу Міністерства економіки України від 27.04.2011 N 380 "Про проведення тематичної перевірки стану ліквідації державного підприємства "Компанія з зовнішньоекономічних зв'язків України "Атлас" (далі - ДП "Атлас") зазначену перевірку проведено з 27.04.2011 по 29.04.2011.

У зв'язку з неприбутковістю діяльності та відсутністю перспектив розвитку ДП "Атлас" перебуває на стадії ліквідації на підставі наказу Міністерства економіки України від 02.08.2010 N 950 "Про ліквідацію державного підприємства "Компанія з зовнішньоекономічних зв'язків України "Атлас", що належить до сфери управління Міністерства" (далі - наказ Мінекономіки від 02.08.2010 N 950).

Наказом Мінекономіки від 02.08.2010 N 950 утворено комісію з ліквідації ДП "Атлас" під головуванням заступника директора департаменту двостороннього торговельно-економічного співробітництва Дрозда С. М., а також визначені порядок та строки виконання заходів, пов'язаних з ліквідацією.

Перевіркою встановлено, що зазначені у пункті 5 наказу Мінекономіки від 02.08.2010 N 950 заходи не виконано до теперішнього часу, зокрема: не подано необхідних документів державному реєстратору, не розміщено оголошення в спеціалізованих друкованих засобах масової інформації, не вжито заходів для виявлення та забезпечення вимог кредиторів, не стягнено дебіторської заборгованості, не повідомлено податкову службу про ліквідацію, не проведено інвентаризацію майна, не складено ліквідаційного балансу. Було лише подано до територіального центру зайнятості населення звіт про заплановане вивільнення працівників ДП "Атлас" та здійснено їх подальше звільнення.

Невиконання цих заходів призвело до порушення вимог Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос