Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана проверок соблюдения арбитражными управляющими лицензионных условий осуществления хозяйственной деятельности арбитражных управляющих (распорядителей имущества, управляющих санацией, ликвидаторов) на 2011 год

Министерство экономики Украины (3)
План, Приказ от 26.11.2010 № 1516

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 листопада 2010 року N 1516

Про затвердження плану перевірок додержання арбітражними керуючими ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) на 2011 рік

Відповідно до законів України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" та Порядку контролю за додержанням ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), затвердженого спільним наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 13.02.2002 N 22/35 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.02.2002 за N 191/6479, наказую:

1. Затвердити план перевірок додержання арбітражними керуючими ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) на 2011 рік, що додається.

2. Визначити, що планові перевірки в регіонах України здійснюють відповідні територіальні органи Державного департаменту з питань банкрутства, що діє у складі Міністерства економіки України.

3. Відповідальність за організацію проведення планових перевірок у регіонах України покласти на керівників відповідних територіальних органів Державного департаменту з питань банкрутства, що діє у складі Міністерства економіки України.

4. Державному департаменту з питань банкрутства забезпечити подання цього наказу на погодження до Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Опрос