Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене специальной санкции, примененной к иностранному субъекту хозяйственной деятельности

Министерство экономики Украины (3)
Перечень, Приказ от 16.04.2009 № 345

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 квітня 2009 року N 345

Про скасування спеціальної санкції, що застосована до іноземного суб'єкта господарської діяльності

Згідно з Положенням про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", затвердженим наказом Міністерства економіки від 17.04.2000 N 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 05.05.2000 за N 260/4481, наказую:

1. Скасувати дію спеціальної санкції, що застосована до іноземного суб'єкта господарської діяльності, визначеного в додатку до цього наказу.

2. Відділу контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Жижко О. А.) в установленому порядку довести цей наказ до відома Державної митної служби, Державної податкової адміністрації, Національного банку, відповідного республіканського органу Автономної Республіки Крим, відповідних структурних підрозділів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

3. Департаменту адміністративно-господарської діяльності та інформатизації (Дмитренко П. В.) і відділу контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Жижко О. А.) забезпечити розміщення інформації про цей наказ на офіційному веб-сайті Міністерства економіки в розділі спеціальних санкцій.

Опрос