Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переводе иностранных субъектов хозяйственной деятельности на индивидуальный режим лицензирования внешнеэкономической деятельности

Министерство экономики Украины (3)
Перечень, Приказ от 10.12.2008 № 842

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 грудня 2008 року N 842

Про переведення іноземних суб'єктів господарської діяльності на індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності

Відповідно до частини шостої статті 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" і Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", затвердженого наказом Міністерства економіки від 17.04.2000 N 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 05.05.2000 за N 260/4481, наказую:

1. Починаючи з 10.12.2008 перевести іноземних суб'єктів господарської діяльності, зазначених у додатку до цього наказу, на індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності, визнавши таким, що втратив чинність, наказ від 10.09.2008 N 435 в частині застосування спеціальної санкції - тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності - до цих іноземних суб'єктів господарської діяльності.

2. Розгляд зовнішньоекономічних контрактів та видачу ліцензій на здійснення зовнішньоекономічної діяльності іноземними суб'єктами господарської діяльності, зазначеними в додатку до цього наказу, починаючи з 10.12.2008 здійснювати відповідно до Положення про порядок видачі разових (індивідуальних) ліцензій, затвердженого наказом Міністерства економіки від 17.04.2000 N 47.

3. Відділу контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Жижко О. А.) в установленому порядку довести цей наказ до відома Державної митної служби, Державної податкової адміністрації, Національного банку, Служби безпеки, Управління СБУ в Одеській області, відповідного республіканського органу Автономної Республіки Крим, відповідних структурних підрозділів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

4. Департаменту адміністративно-господарської діяльності та інформатизації (Дмитренко П. В.) та відділу контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Жижко О. А.) забезпечити розміщення інформації про цей наказ на офіційному веб-сайті Міністерства економіки в розділі спеціальних санкцій.

Опрос