Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Порядке организации внутреннего рассмотрения структурными подразделениями Минэкономразвития документов, поданных субъектами внешнеэкономической деятельности для регистрации договоров (контрактов)

Министерство экономики Украины (3)
Порядок, Приказ от 30.10.2008 № 604
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 жовтня 2008 року N 604

Про Порядок організації внутрішнього розгляду структурними підрозділами Мінекономрозвитку документів, поданих суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності для реєстрації договорів (контрактів)

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
 від 7 червня 2012 року N 684
,
від 9 липня 2015 року N 745

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
 від 12 червня 2017 року N 847)

(У назві та тексті наказу слово "Мінекономіки" замінено словом "Мінекономрозвитку" згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 7 червня 2012 року N 684)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 N 155 "Про затвердження Порядку реєстрації зовнішньоекономічних контрактів (договорів) на здійснення експортних операцій з металобрухтом" наказую:

1. Затвердити Порядок організації внутрішнього розгляду структурними підрозділами Мінекономрозвитку документів, поданих суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності для реєстрації договорів (контрактів), що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра економіки України Бойцун Н. Є.

 

Міністр

Б. М. Данилишин

 

ПОРЯДОК
організації внутрішнього розгляду структурними підрозділами Мінекономрозвитку документів, поданих суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності для реєстрації договорів (контрактів)

(У назві та тексті слова "Мінекономіки" та "Міністерство економіки України" в усіх відмінках замінено відповідно словами "Мінекономрозвитку" та "Міністерство економічного розвитку і торгівлі України" у відповідному відмінку згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 7 червня 2012 року N 684)

1. Цей Порядок визначає механізм розгляду документів на видачу карток реєстрації-обліку зовнішньоекономічних договорів (контрактів) на здійснення експортних операцій з металобрухтом у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

2. Приймання документів на реєстрацію зовнішньоекономічних договорів (контрактів) здійснюється згідно з Положенням про порядок роботи в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України з матеріалами, що подані суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності на отримання документів дозвільного характеру, затвердженим наказом Міністерства економіки України від 27.01.2007 N 14.

3. Розгляд документів на видачу карток реєстрації-обліку зовнішньоекономічних договорів (контрактів) здійснюється відділом нетарифного регулювання, відділом контролю у сфері зовнішньоекономічної діяльності, відділом правового забезпечення зовнішньоекономічної діяльності, а також фахівцями Державного інформаційно-аналітичного центру моніторингу зовнішніх товарних ринків "Держзовнішінформ".

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства
 економічного розвитку і торгівлі України від 09.07.2015 р. N 745)

4. Зазначені в пункті 3 цього Порядку відділи в межах своєї компетенції здійснюють розгляд документів з таких питань:

відділ нетарифного регулювання - на предмет відповідності даних договору даним інформаційної картки реєстрації зовнішньоекономічного договору (контракту) та додержання встановлених вимог до порядку заповнення інформаційної картки, а також узагальнює висновки відділів, які беруть участь у розгляді документів, проводить оформлення та видачу карток реєстрації-обліку зовнішньоекономічного договору (контракту) або готує лист про відмову в їх видачі;

відділ контролю у сфері зовнішньоекономічної діяльності - на предмет застосування спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", до сторін зовнішньоекономічного договору (контракту), поданого для реєстрації;

(абзац третій пункту 4 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.06.2012 р. N 684
,
у редакції наказу Міністерства економічного
 розвитку і торгівлі України від 09.07.2015 р. N 745)

відділ правового забезпечення зовнішньоекономічної діяльності - на предмет відповідності умов зовнішньоекономічного договору (контракту) чинному законодавству України та міжнародним правовим нормам;

Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків "Держзовнішінформ" - на предмет відповідності контрактних цін існуючій на даний час кон'юнктурі ринку експортного товару залежно від умов здійснення зовнішньоекономічного договору (контракту). Під час визначення відповідності цін зовнішньоекономічних договорів (контрактів) на експорт брухту легованих чорних металів та брухту кольорових металів кон'юнктурі таких товарів на світовому ринку враховується хімічний склад і відсотковий вміст легуючих металів у брухті легованих чорних металів та кольорових металів у брухті кольорових металів відповідно до експортного сертифіката якості.

5. Документи, подані для реєстрації зовнішньоекономічних договорів (контрактів), зберігаються у відділі нетарифного регулювання.

 

Директор департаменту
державного контролю та регулювання
зовнішньоекономічної діяльності

 
 
Я. В. Вишня

Опрос