Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О применении специальной санкции - индивидуального режима лицензирования внешнеэкономической деятельности на территории Украины к иностранным субъектам хозяйственной деятельности

Министерство экономики Украины (3)
Перечень, Приказ от 23.09.2008 № 489

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 вересня 2008 року N 489

Про застосування спеціальної санкції - індивідуального режиму ліцензування зовнішньоекономічної діяльності на території України до іноземних суб'єктів господарської діяльності

За порушення Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" (зі змінами та доповненнями) та пов'язаних з ним законів України (статті 1 і 2 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті"), відповідно до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", затвердженого наказом Міністерства економіки від 17.04.2000 N 52, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 05.05.2000 за N 260/4481, на підставі подань Служби безпеки від 29.08.2008 N 8/1-6291, Управління СБУ в Чернівецькій області від 20.08.2008 N 75/8/4237 наказую:

1. Відповідно до статті 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" починаючи з 30.09.2008 застосувати спеціальну санкцію - індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності на території України до іноземних суб'єктів господарської діяльності згідно з додатком до цього наказу.

2. Розгляд зовнішньоекономічних контрактів і видачу ліцензій на проведення зовнішньоекономічних операцій іноземними суб'єктами господарської діяльності, зазначеними у додатку до цього наказу, здійснювати відповідно до Положення про порядок видачі разових (індивідуальних) ліцензій, затвердженого наказом Міністерства економіки від 17.04.2000 N 47.

3. Відділу контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Прокопець О. М.) в установленому порядку довести цей наказ до відома Державної митної служби, Державної податкової адміністрації, Національного банку, Служби безпеки, Управління СБУ в Чернівецькій області, відповідного республіканського органу Автономної Республіки Крим, відповідних структурних підрозділів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

4. Департаменту адміністративно-господарської діяльності та інформатизації (Литвинчук С. В.) і відділу контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Прокопець О. М.) забезпечити розміщення інформації про цей наказ на офіційному веб-сайті Міністерства економіки в розділі спеціальних санкцій.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос