Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене специальной санкции, примененной к иностранному субъекту хозяйственной деятельности

Министерство экономики Украины (3)
Перечень, Приказ от 23.09.2008 № 487

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 вересня 2008 року N 487

Про скасування спеціальної санкції, що застосована до іноземного суб'єкта господарської діяльності

Згідно з Положенням про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", затвердженим наказом Міністерства економіки від 17.04.2000 N 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 05.05.2000 за N 260/4481, у зв'язку з усуненням порушень законодавства України наказую:

1. Скасувати дію спеціальної санкції, що застосована до іноземного суб'єкта господарської діяльності, визначеного в додатку до цього наказу.

2. Відділу контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Прокопець О. М.) в установленому порядку довести цей наказ до відома Державної митної служби, Державної податкової адміністрації, Національного банку, відповідного республіканського органу Автономної Республіки Крим, відповідних структурних підрозділів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

3. Департаменту адміністративно-господарської діяльності та інформатизації (Литвинчук С. В.) забезпечити розміщення інформації про цей наказ на офіційному веб-сайті Міністерства економіки.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос