Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О применении специальной санкции - индивидуального режима лицензирования внешнеэкономической деятельности на территории Украины к иностранному субъекту хозяйственной деятельности

Министерство экономики Украины (3)
Перечень, Приказ от 05.06.2008 № 102/264

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 червня 2008 року N 102/264

Про застосування спеціальної санкції - індивідуального режиму ліцензування зовнішньоекономічної діяльності на території України до іноземного суб'єкта господарської діяльності

За порушення Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" (зі змінами та доповненнями) та пов'язаних з ним законів України (ст. 2 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті"), відповідно до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених ст. 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", затвердженого наказом Мінекономіки України від 17.04.2000 N 52 (реєстр. в Мін'юсті 05.05.2000 за N 260/4481), на підставі подання Управління СБУ в Сумській області від 22.05.2008 N 9861, наказую:

1. Відповідно до ст. 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", починаючи з 24 червня 2008 року застосувати спеціальну санкцію - індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності на території України до іноземного суб'єкта господарської діяльності згідно з додатком N 1 до цього наказу.

2. Розгляд зовнішньоекономічних контрактів та видачу ліцензій на проведення зовнішньоекономічних операцій іноземного суб'єкта господарської діяльності, вказаного у додатку до цього наказу, здійснювати відповідно до Положення про порядок видачі разових (індивідуальних) ліцензій, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 N 47.

3. Відділу контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Прокопець О. М.) в установленому порядку довести цей наказ до Державної митної служби України, Державної податкової адміністрації України, Національного банку України, Управління СБУ в Сумській області, відповідного республіканського органу АР Крим, відповідних структурних підрозділів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

4. Департаменту інформатизації (Заболоцький І. О.) забезпечити розміщення інформації про цей наказ на WEB-сторінці Міністерства в комп'ютерній мережі Internet.

Опрос