Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О применении специальной санкции - временного приостановления внешнеэкономической деятельности к субъекту внешнеэкономической деятельности Украины

Министерство экономики Украины (3)
Приказ от 20.08.2007 № 102/406

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 серпня 2007 року N 102/406

Про застосування спеціальної санкції - тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України

За порушення Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" (зі змінами та доповненнями) та пов'язаних з ним законів України (ст. 8 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"), за проведення дій, які можуть зашкодити інтересам національної економічної безпеки, відповідно до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених ст. 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", затвердженого наказом Мінекономіки України від 17.04.2000 N 52 (реєстр. в Мін'юсті 05.05.2000 за N 260/4481), на підставі подання прокуратури м. Києва від 14.08.2007 N 08/1-583-05 наказую:

1. Відповідно до ст. 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", починаючи з 30 серпня 2007 року, застосувати спеціальну санкцію - тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України згідно з додатком N 1 до цього наказу.

2. Відділу контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Жижко О. А.) в установленому порядку довести цей наказ до Державної митної служби України, Державної податкової адміністрації України, Національного банку України, прокуратури м. Києва, Головного управління економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації.

3. Департаменту інформатизації (Заболоцький І. О.) забезпечити розміщення інформації про цей наказ на WEB-сторінці Міністерства в комп'ютерній мережі Internet.

4. Головному управлінню економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації (Лукашина М. В.) довести цей наказ до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, зазначеного у додатку N 1 до цього наказу.

Опрос