Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Организационного комитета по подготовке и проведению конференции "Возможности направления средств технической помощи как ресурса для прединвестиционной подготовки предприятий, проектов, программ"

Министерство экономики Украины (3)
Приказ от 02.08.2007 № 253

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 серпня 2007 року N 253

Про створення Організаційного комітету з підготовки та проведення конференції "Можливості спрямування коштів технічної допомоги як ресурсу для передінвестиційної підготовки підприємств, проектів, програм"

З метою підготовки та проведення у вересні 2007 року спільно з Українським союзом промисловців і підприємців (УСПП) конференції "Можливості спрямування коштів технічної допомоги як ресурсу для передінвестиційної підготовки підприємств, проектів, програм" під моїм головуванням наказую:

1. Створити Організаційний комітет з підготовки та проведення конференції "Можливості спрямування коштів технічної допомоги як ресурсу для передінвестиційної підготовки підприємств, проектів, програм" у складі згідно з додатком.

2. Організаційному комітету розробити та узгодити План заходів з підготовки та проведення конференції, порядок денний, список учасників, зміст роздаткових матеріалів, повідомлення для засобів масової інформації тощо.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос