Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана проверок соблюдения арбитражными управляющими лицензионных условий осуществления хозяйственной деятельности арбитражных управляющих (распорядителей имущества, управляющих санацией, ликвидаторов) на 2007 год

Министерство экономики Украины (3)
План, Приказ от 06.02.2007 № 30

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 лютого 2007 року N 30

Про затвердження плану перевірок додержання арбітражними керуючими ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) на 2007 рік

Відповідно до статті 20 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та Порядку контролю за додержанням ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), затвердженого спільним наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 13.02.2002 N 22/35 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.02.2002 за N 191/6479, наказую:

1. Затвердити план перевірок додержання арбітражними керуючими ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) на 2007 рік, що додається.

2. Державному департаменту з питань банкрутства забезпечити подання цього наказу на погодження Державному комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Державного департаменту з питань банкрутства Череповську І. Ф.

Опрос