Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изменении вида специальных санкций, примененных к иностранным субъектам хозяйственной деятельности

Министерство экономики Украины (3)
Перечень, Приказ от 15.11.2006 № 102/447

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 листопада 2006 року N 102/447

Про зміну виду спеціальних санкцій, які застосовані до іноземних суб'єктів господарської діяльності

Згідно з Положенням про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених ст. 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", затвердженого наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 р. N 52 (реєстр Мін'юсту від 05.05.2000 р. за N 260/4481), наказую:

1. Відповідно до частини шостої ст. 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", починаючи з 20 листопада 2006 року скасувати дію спеціальної санкції - тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності та застосувати спеціальну санкцію - індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності на території України до іноземних суб'єктів господарської діяльності, визначених у додатку N 1 до цього наказу.

2. Розгляд зовнішньоекономічних контрактів та видачу ліцензій на здійснення зовнішньоекономічної діяльності суб'єктами господарської діяльності, зазначеними у додатку N 1, починаючи з 20 листопада 2006 року здійснювати в межах компетенції, передбаченої Положенням про порядок видачі разових (індивідуальних) ліцензій, затвердженим наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 р. N 47.

3. Відділу контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Жижко О. А.) в установленому порядку довести цей наказ до Державної митної служби України, Державної податкової адміністрації України, Національного банку України, відповідного республіканського органу АР Крим, відповідних структурних підрозділів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

4. Департаменту інформатизації (Заболоцький І. О.) забезпечити розміщення інформації про цей наказ на WEB-сторінці Міністерства в комп'ютерній мережі Internet.

Опрос