Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О решении по жалобе общества с ограниченной ответственностью "Український папір"

Министерство экономики Украины (3)
Заключение, Приказ от 08.02.2006 № 52

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 лютого 2006 року N 52

Про рішення щодо скарги товариства з обмеженою відповідальністю "Український папір"

Відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" та наказів Міністерства економіки України від 04.12.2000 N 264 "Про затвердження Порядку розгляду скарг учасників процедур державних закупівель щодо організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти", від 20.12.2005 N 518 "Про організацію в Міністерстві роботи з розгляду скарг щодо процедур державних закупівель" наказую:

1. Затвердити висновок щодо розгляду скарги товариства з обмеженою відповідальністю "Український папір" стосовно організації та здійснення Національним технічним університетом "Харківський політехнічний інститут" процедури закупівлі канцелярського приладдя (оголошення про закупівлю в бюлетені "Вісник державних закупівель", 2005 р., N 47, огол. 16649), що додається.

2. Залишити скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Український папір" без задоволення згідно з висновком, що додається.

3. Відділу оскаржень та правового забезпечення державних закупівель довести цей наказ до відома товариства з обмеженою відповідальністю "Український папір", Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" та Державного казначейства України протягом трьох робочих днів з дня його підписання.

 

Опрос