Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О решении по жалобе общества с ограниченной ответственностью "ДНІПРО-Техноцентр"

Министерство экономики Украины (3)
Заключение, Приказ от 18.01.2006 № 13

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 січня 2006 року N 13

Про рішення щодо скарги товариства з обмеженою відповідальністю "ДНІПРО-Техноцентр"

Відповідно до Закону України від 22.02.2000 N 1490 "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", наказу Міністерства економіки України від 04.12.2000 N 264 "Про затвердження Порядку розгляду скарг учасників процедур державних закупівель щодо організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти" наказую:

1. Затвердити висновок щодо розгляду скарги товариства з обмеженою відповідальністю "ДНІПРО-Техноцентр" стосовно організації та здійснення Дніпропетровською державною медичною академією процедури закупівлі устаткування (обладнання) для автоматичного оброблення інформації (оголошення про закупівлю в бюлетені "Вісник державних закупівель" N 42, огол. N 14934 (КОМ)), що додається.

2. Скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "ДНІПРО-Техноцентр" залишити без задоволення згідно з висновком, що додається.

3. Відділу оскаржень та правового забезпечення державних закупівель довести цей наказ до відома товариства з обмеженою відповідальністю "ДНІПРО-Техноцентр", Дніпропетровської державної медичної академії та Державного казначейства України протягом трьох робочих днів з дня його підписання.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос