Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно применения преференциальной поправки

Министерство экономики Украины (3)
Письмо от 06.10.2005 № 55-36/2219

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.10.2005 р. N 55-36/2219

Який порядок застосування преференційної поправки. Чи застосовується преференційна поправка до ціни заводу-виробника, якщо участь у торгах беруть і виробник, і резиденти?

Порядок застосування преференційної поправки визначений статтею 6 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (далі - Закон) та пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 27.09.2000 р. N 1469 "Про організаційні заходи щодо функціонування системи державних закупівель".

Опрос