Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно демонстрации участником во время раскрытия тендерных предложений образца товара, который должен отвечать тактико-техническим требованиям

Министерство экономики Украины (3)
Письмо от 13.10.2005 № 55-44/2265

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.10.2005 р. N 55-44/2265

Наскільки правомірні вимоги замовника у тендерній документації щодо демонстрації учасником під час розкриття тендерних пропозицій зразка товару, який повинен відповідати тактико-технічним вимогам, та у разі відсутності зразка товару - щодо нерозкриття та нерозгляду такої тендерної пропозиції?

Згідно з вимогами частини другої статті 26 Закону до участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій замовником повинні бути допущені всі учасники, що подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники, а також представники органів державної влади (у тому числі депутати всіх рівнів). Відсутність учасника або його уповноваженого представника на процедурі розкриття тендерних пропозицій не є підставою для нерозкриття, нерозгляду або відхилення його тендерної пропозиції.

Опрос