Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления в составе тендерного предложения оригинала платежного поручения о перечислении тендерного обеспечения

Министерство экономики Украины (3)
Письмо от 17.11.2005 № 77-36/2675

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.11.2005 р. N 77-36/2675

У тендерній документації замовника встановлена вимога, що учасники торгів повинні надати платіжне доручення про перерахування тендерного забезпечення з відміткою відповідного органу (оригінал). Який документ має надати учасник торгів для виконання вимоги замовника, якщо він обслуговується у банку за системою "клієнт - банк"?

Згідно із частиною другою статті 24 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (далі - Закон) тендерна пропозиція обов'язково супроводжується документом, що підтверджує надання учасником тендерного забезпечення.

Опрос