Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О решении по жалобе субъекта предпринимательской деятельности Немеша Б. И.

Министерство экономики Украины (3)
Заключение, Приказ от 04.08.2005 № 231

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 серпня 2005 року N 231

Про рішення щодо скарги суб'єкта підприємницької діяльності Немеша Б. І.

Відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", наказу Міністерства економіки України від 04.12.2000 N 264 "Про затвердження Порядку розгляду скарг учасників процедур державних закупівель щодо організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти" наказую:

1. Затвердити висновок щодо розгляду скарги суб'єкта підприємницької діяльності Немеша Б. І. стосовно організації та здійснення Генеральною прокуратурою України процедури закупівлі за державні кошти послуг з письмового перекладу з іноземної мови (оголошення про закупівлю в бюлетені "Вісник державних закупівель", 2005 р., N 20, огол. 06765), що додається.

2. Залишити скаргу суб'єкта підприємницької діяльності Немеша Б. І. без задоволення згідно з висновком, що додається.

3. Управлінню методології, правового забезпечення та контролю у сфері державних закупівель довести цей наказ до відома суб'єкта підприємницької діяльності Немеша Б. І., Генеральної прокуратури України та Державного казначейства України протягом п'яти робочих днів з дня його підписання.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос