Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О решении по жалобе ООО "ЄПАЛ"

Министерство экономики и по вопросам европейской интеграции Украины
Заключение, Приказ от 13.09.2004 № 346

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 вересня 2004 року N 346

Про рішення щодо скарги ТОВ "ЄПАЛ"

Відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", наказу Міністерства економіки України від 04.12.2000 N 264 "Про затвердження Порядку розгляду скарг учасників процедур державних закупівель щодо організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти" наказую:

1. Затвердити висновок щодо розгляду скарги ТОВ "ЄПАЛ" стосовно організації та здійснення Міністерством охорони здоров'я України процедури закупівлі за державні кошти гемокоагулометра (оголошення про закупівлю в бюлетені "Вісник державних закупівель", 2004 р., N 20/1 (153/1), огол. N 9453 (МЕД)), що додається.

2. Залишити скаргу ТОВ "ЄПАЛ" без задоволення згідно з висновком, що додається.

3. Управлінню методології, правового забезпечення та контролю у сфері державних закупівель довести цей наказ до відома ТОВ "ЄПАЛ" та Міністерства охорони здоров'я України протягом п'яти робочих днів з дня його підписання.

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос