Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене специальных санкций, примененных к субъектам внешнеэкономической деятельности Украины

Министерство экономики и по вопросам европейской интеграции Украины
Перечень, Приказ от 10.09.2004 № 50/318

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 вересня 2004 року N 50/318

Про скасування спеціальних санкцій, що застосовані до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України

Згідно з Положенням про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених ст. 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", затвердженим наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 р. N 52 (реєстр. Мін'юсту України 05.05.2000 р. за N 260/4481), із змінами та доповненнями, внесеними наказом Мінекономіки України від 01.11.2000 р. N 233 (реєстр. Мін'юсту від 17.11.2000 р. N 835/5056), наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 08.10.2001 р. N 226 (реєстр. Мін'юсту від 10.10.2001 р. N 873/6064) та від 22.09.2003 р. N 260 (реєстр. Мін'юсту 25.09.2003 р. за N 843/8164), у зв'язку з застосуванням практичних заходів, що гарантують виконання Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" та пов'язаних з ним Законів України, наказую: І

1. Скасувати дію спеціальних санкцій по відношенню до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України, визначених у додатку N 1 до цього наказу.

2. Управлінню контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Жижко О. А.) в установленому порядку довести наказ до Державної митної служби України, Державної податкової адміністрації України, Національного банку України, Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Донецької обласної державної адміністрації, Головного управління зовнішніх зв'язків, туризму і торгівлі Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Головного управління зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції та туризму Одеської обласної державної адміністрації, Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Харківської обласної державної адміністрації, Головного управління економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації та Державного інформаційно-аналітичного центру моніторингу зовнішніх товарних ринків.

3. Державному інформаційно-аналітичному центру моніторингу зовнішніх товарних ринків (Кліточенко Т. М.) забезпечити розміщення інформації про скасування спеціальних санкцій на WEB-сторінці в комп'ютерній мережі Internet.

4. Управлінню зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Донецької обласної державної адміністрації (Свинаренко О. І.), Головному управлінню зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції та туризму Одеської обласної державної адміністрації (Ржепішевський К. І.), Головному управлінню зовнішніх зв'язків, туризму і торгівлі Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Блащук М. Т.), Управлінню зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Харківської обласної державної адміністрації (Коваленко В. М.), Головному управлінню економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації (Борисов В. Д.) довести цей наказ до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України згідно з додатком N 1 до цього наказу.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос