Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно проведения процедуры закупки товаров, работ и услуг за государственные средства

Министерство экономики и по вопросам европейской интеграции Украины
Письмо от 03.12.2003 № 55-44/212

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.12.2003 р. N 55-44/212

Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України розглянуло лист Інформаційно-аналітичного митного управління Державної митної служби України від 11.11.2003 N 31/34-32-4795 щодо надання роз'яснень застосування окремих положень Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (далі - Закон) та повідомляє.

Замовник може провести процедуру закупівлі у поточному році виходячи з очікуваної вартості закупівлі на наступний рік за умови, що у договорі про закупівлю буде передбачений відповідний порядок його виконання в залежності від обсягів реального фінансування, передбачених у кошторисі організації, порядок коригування умов договору (насамперед, обсягів предмета договору) у разі невідповідності проектних обсягів закупівлі з реальними обсягами, визначеними після затвердження бюджетних призначень. При цьому, виходячи з частини першої статті 23 Бюджетного кодексу у договорі також необхідно передбачити випадки виникнення платіжних зобов'язань замовника лише за умови наявності відповідного бюджетного призначення.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос