Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке электронного обмена информацией "SIGL" о выданных лицензиях на экспорт текстильных изделий происхождением из Украины в страны - члены ЕС

Министерство экономики и по вопросам европейской интеграции Украины
Приказ, Инструкция от 11.09.2002 № 271

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 вересня 2002 року N 271

Про порядок електронного обміну інформацією "SIGL" про видані ліцензії на експорт текстильних виробів походженням з України до країн - членів ЄС

З метою впровадження в Україні системи електронного обміну інформацією "SIGL" між Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції України та Європейською комісією про видані ліцензії на експорт текстильних виробів до країн - членів ЄС наказую:

1. Затвердити Інструкцію про порядок здійснення електронного обміну інформацією між Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції України та Європейською комісією про видані ліцензії на експорт текстильних виробів до країн - членів ЄС, що додається.

2. Покласти функції щодо електронного обміну інформацією на управління нетарифного регулювання та контрактного обліку.

3. Управлінню інформаційних технологій надати окреме спеціальне комп'ютерне робоче місце в управлінні нетарифного регулювання та контрактного обліку для забезпечення електронного обміну інформацією та окрему електронну адресу (e-mail).

Опрос