Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об осуществлении закупок товаров, работ и услуг в пределах бюджета района города, района области и бюджета города

Министерство экономики Украины (2)
Письмо от 25.06.2001 № 19-45/1187

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.06.2001 р. N 19-45/1187

Наказом Міністерства економіки від 26.12.2000 р. N 280 "Про затвердження Положення про порядок створення та головні функції тендерних комітетів щодо організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти" рекомендовано місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування створити постійно діючі тендерні комітети для здійснення закупівель товарів, робіт і послуг у межах бюджету району міста, району області та бюджету міста (районний тендерний комітет, міський тендерний комітет).

Тендерні комітети в організаціях - розпорядниках коштів нижчого рівня створюються за погодженням з розпорядником коштів вищого рівня.

Одночасно з огляду на те, що у сільських чи селищних радах, як правило, невеликі суми закупівель та обмежена кількість працівників, Міністерство економіки вважає можливим не створювати в них тендерні комітети. При цьому закупівлі рекомендується здійснювати на районному рівні із включенням до складу тендерного комітету (районного) відповідних посадових осіб селищної ради.

Законом України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" не встановлено мінімальної вартісної межі, починаючи з якої необхідно застосовувати процедури закупівель.

Опрос